Siirry sisältöön
PAP Group, part of ProseroPAP Group, part of Prosero
Valkoinen suodatinpala kehyksessä

Panasonic

Panasonic FI 004 KP suodatinsarja Aspect-ilmaisimeen, valkoinen, 5 kpl

Tuotekoodi 60196

Tiheämpi valkoinen pääsuodatin Aspect-ilmaisimen suodatinkasettiin tiloihin, joissa on pientä pölyä, esimerkiksi hitsaus. Kehyksineen, 5 kpl.

  • Pienet pölyhiukkaset: betoniteollisuus, hitsaus, jauhemaalaus
  • Vaihto vuosittain tai huoltokoodin 4 perusteella
  • 5 kpl kehyksineen

Tuotekortti aukeaa uuteen välilehteen, josta voit tulostaa tai tallentaa sen.

Tarjous tai tuotevalinta? Myynti040 668 7641myynti@pap.fi

Tekninen kysymys laitteesta? Tekninen tuki040 668 7643tuki@pap.fi

Tuotekuvaus

FI 004 KP on Panasonicin valkoinen, tiheämpi pääsuodatin Aspect-näytteenottoilmaisimeen. Suodatin estää pölyä likaamasta antureita ja se toimitetaan kehyksineen nopeaa vaihtoa varten. Pakkauksessa on viisi suodatinta.

Panasonicin teknisen kuvauksen mukaan valkoista FI 004 KP -suodatinta käytetään tiloissa, joissa on pieniä pölyhiukkasia, esimerkiksi betoniteollisuudessa ja hitsauksessa, eikä silloin käytetä VULCAN-suodatinta. Pääsuodatin vaihdetaan vuosittain tai kun ilmaisin antaa huoltokoodin 4. Valmiiksi kasettiin asennettuna suodattimet ovat FS 2010 -suodatinkotelossa.

Tekniset tiedot

Tuotekoodi
60196
Valmistaja
Panasonic
Valmistajan koodi
FI 004 KP
Tuoteryhmä
Näytteenottojärjestelmät › Suodattimet ja huolto
Pakkauskoko
5 kpl
Vaihtoväli
Vuosittain tai huoltokoodi 4
Yhteensopivuus
Aspect AE2010
Väri
Valkoinen

Dokumentit

Valmistajan alkuperäiset dokumentit (PDF).

Tekninen kuvaus

Sopii yhteen

Tarvitsetko apua tuote­valintaan?

Myyntimme auttaa valitsemaan kohteeseen ja nykyiseen järjestelmään sopivat laitteet ja tekee tarjouksen. Kerro järjestelmästä, kohteesta ja tarvittavista määristä.

Ota yhteyttä myyntiin 040 668 7641